Nový II. jakost
Každý den vybalujeme nové zboží na ploše 2000m2. Na webových stránkách máme jen zlomek pro představu než se k nám rozjedete. Stránky aktualizujeme jen 1x týdně. Zboží ve II. jakosti je nutno osobně vidět, proto ho neposíláme. Děkujeme za pochopení.
Jak vzniká nábytek ve II. jakosti? Nábytek se do II. jakosti dostane již při výrobě nebo při dopravě nevhodnou manipulaci a nebo jde o výprodej nového nábytku v I. jakosti, kde končí výrobní serie k 31.12. každého roku.
Má nábytek ve II. jakosti nějaké vady? Na tuto otázku je těžké obecně odpovědět, protože u každého kusu je to jiné. Chybějící kování u nábytku doplníme, prasklé sklo vyměníme, takže nábytek nemá žádné vady. Nábytek, kde došlo nevhodnou manipulací může mít drobné nedostatky na povrchové úpravě, proto doporučujeme nábytek vidět osobně. Nábytek u končící serie je v I. jakosti a nemá žádné nedostatky.
Ceny u nábytku ve II. jakosti jsou přiznivé, pohybují se 30 až 70 % z původních katalogových cen německého značkového nábytku.

